Xiaomi Roidmi Eve Plus Je tento produkt legitimní nebo ne?

Poradce sdílí poznatky týkající se nového robotického vysavače Xiaomi Roidmi Eve Plus a komponent, které mají kupujícím pomoci při rozhodování o chytrém nákupu.

Absence času a čistého domu je v současné době s novým robotickým vysavačem ROIDMI Eve Plus životaschopný. Xiaomi Roidmi Eve Plus je tu opět, aby ohromil domácí kutily vysoce kvalitním modelem robotického vysavače, který podporuje špičkové provedení a seriózní ocenění.

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus je určen pro ty majitele domů, kteří jsou přecitlivělí na zvířecí srst. Váš psí společník bude obecně shazovat chomáče srsti a chlupů, zvláště když se změní ze zimního na letní kabát. V této linii je robotický vysavač ROIDMI Eve Plus připraven zvládnout všechny problémy tím, že váš domov udrží dokonalý a čistý bez prachu na podlaze.

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus s úžasným limitem tahu a stírání spojený s 18 senzory slibuje vysát srst kdykoli a kdekoli, přičemž vyčerpá odpad a provede dezinfekci jednotky, aby se předešlo přecitlivělosti.

Klíčové vlastnosti produktu

Počítačová prachová stanice – Robotický vysavač doprovází potvrzenou aplikaci, která umožňuje klientům nařídit robotovi, aby po každém úklidovém setkání vypustil nádobu na zbytky a vrátil se z aplikace do práce nebo úklidu podle rozvrhu. Klienti si mohou vše naplánovat a zbytková stanice se bude po odstranění vakuových doků zabývat odstraněním odpadků.

Mechanizovaná sterilizace – Robotický vysavač navíc doprovází základní provzdušňovací a dezinfekční rámec, který ovládá nastavení citlivosti mikrobiálních lupů, prachových parazitů a dalších přítomných v odpadu.

Motivace pro peníze – Užijte si neuvěřitelnou výstavu za skutečně rozumnou cenu s tímto robotickým vysavačem a před nákupem si ověřte maloobchodní náklady. Významné detaily zahrnují laserovou trasu LDS, výkon atrakcí 2700pa, 250 m2 na cestách, 250 minut provozu, vysávání s čištěním.

Vlastnosti položky

Laserová navigace LDS

Automatická prachová stanice – Robotický vysavač odstraňuje problémy s odsáváním zbytkové nádoby, protože se v důsledku toho provádí pomocí robotického vysavače. Doprovází specializovanou aplikaci pro ovládání robota pro čištění odkudkoli a kdykoli.

Zbytková stanice doprovází zpracovaný rámec pro čištění a osvěžování, který během 12 sekund dezinfikuje zbytkovou havěť, vlasy a různé mikroorganismy z balíčku zbytků. Předejde to přecitlivělosti, která způsobí, že se alergeny dostanou z pytle na zbytky do vašeho domova.

Plánování cesty výpočtu-Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus doprovází výpočetní způsob aranžování zvýraznění, které pracuje s využitím vodítka pro první a příčné uspořádání.

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus má navíc limit pro vícepodlažní plánování s přesným zkoumáním designu a mění správné vodítko pro ideální úklid.

Zvýrazňuje boční kartáče, které se rychle otáčí, a režim vakua se následně mění pro vysokorychlostní čištění bočních stěn a rohy.

Životnost baterie

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus doprovází neuvěřitelnou baterii 5200 mAh, která nabízí až 250 minut dlouhé doby provozu a při úplném napájení se může skrývat až na 250 metrů čtverečních.

aplikace

Odhodlané používání robotického vysavače ROIDMI Eve Plus nabízí jemnosti stanice pro odstraňování zbytků a umožňuje ovládání zařízení pro čištění. Rovněž vám řekne stav pytle na prach, způsob čištění, průvodce činností prachového sáčku, životnost baterie a dobu vysávání.

Klienti mohou také upravit úklid podle velikosti a prostoru v místnosti, na míru vyčistit explicitní oblasti v místnosti, rezervovaný úklid domova MI, úklidovou linku, Google Assistant Voice a Alexa Control.

Čištění

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus doprovází čisticí a tažnou sílu 2 700 Pa a zdůrazňuje boční kartáče, které se rychle otáčejí s automatickými změnami. Přizpůsobivý výtok se následně mění podle stavu podlahy a povrchů pro čištění.

Náročná nádrž na vodu vysavače pojme 250 ml vody pro vlhké stírání podlahy. Animační ruční stírání má třístupňové plánování U-kurzů pro přesné čištění povrchů.

Snag zamezení

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus je horlivý a při detekci jakýchkoli zádrhelů na cestě se zpomaluje. Je vybaven infračerveným senzorem, který detekuje překážky a dělá robota pomalejším, aby se držel dál od překážek na cestě. Navíc doprovází nepřítele senzoru klepání na obou stranách s mezním pohybem 2 cm.

Poslední myšlenky

Robotický vysavač ROIDMI Eve Plus zcela jistě dokončí vaši úklidovou pozici efektivně bez vašeho zprostředkování. Má solidní přitažlivost a produktivní kartáče pro důkladné a životaschopné čištění povrchů. Je to pomoc pro držitele nemovitostí s psími společníky, protože je účinný při chytání zvířecích lupů a udržuje váš domov trvale čistý. A co je nejdůležitější, robotický vysavač ROIDMI Eve Plus je rozumný.

Je pravda, že jsi jste připraveni používat robotický vysavač ROIDMI Eve Plus u vás doma? V tom okamžiku rychle předejte své poznatky a audity v segmentu poznámek.