Wacky Wizards Goblin Village (Eylül) Ayrıntılar Burada!

Bu yeni güncelleme Wacky Wizards Goblin Village hakkında özel bilgileri, yetkilerinizi genişletmek için alabileceğiniz tüm olası kararların yer aldığı makalede edinin.

Tüm sihirbaz ve cadı şeylerini sever misin? Ardından, bu büyüleyici makaleyi okuyun. Roblox’un sizin için harika bir oyunu var. Aynı şekilde, en önemlisi, oyunu gerçekten canlandırdılar. Bu nedenle, acemi olsanız da olmasanız da. Bu makale size yardımcı olacaktır; Filipinler’de, Tayland’da veya çeşitli noktalardan herhangi bir yerden karşılıksız çıkma şansı olabilirdi.

Bu ayın bu yeni Wacky Wizards Goblin Köyü güncellemesindeki makalede kışkırtıldığı gibi süslemeleri birleştirerek iksir yapmak gibi. Fırsatı diğerlerinden önce bulmak için bu makaleyi inceleyin.

WACKY SİHİRBAZLARINDA Yolculuklar

Oyunda üç temel gezi ve mekanlarda farklı etkinlikler bulunuyor. Bunlardan en cüretkar olanı Cyclops saldırısıdır. Bir canavar gibi muazzam bir kafayı ve fahiş giyim eşyalarını oynarken, patron Bay Rich ortaya çıkacak ve gökten saldıracak.

Silahlarınızı istifleyerek yöneticiyi öldürebilirsiniz. Ardından cadının üç cadı ile ana hedefi geliyor ve seviyeyi aşmak için orada bir karışım yapmanız gerekiyor. Bunlar gibi, yeni Wacky Wizards Goblin Village güncellemesi de oyuncuları getirdiği yeni düzenlemeler için güçlendiriyor. Bu yüzden her şeyi düşünmeniz gerektiğini kabul ederek, incelemeye devam edin.

Fikstürler VE ETKİLERİ

Oyun, kurbağa gibi çeşitli süslemelere sahiptir. Sizi zombiye dönüştüren bir beyni var. Bedeninizi büyütmek için devinin kulağını kullanın ve büzülmek için periyi seçin. Zürafa ayağı hızınızı etkileyebilir ve patlamak için tehlikelidir.

Kuş gibi hayvanlar uçmak için kullanılabilir, böcek vücut parçalarınızın miktarını uzatmak için ve bukalemun, kaplamada gösterildiği gibi gölgelerinizi değiştirmek için kullanılabilir.

YENİ GÜNCELLEME WACKY WIZARDS GOBLIN KÖYÜ

Son zamanlarda, garip büyücüler akıl almaz derecede bir Goblin kasabası tanıttı. Burada bir kurbağa kazanabilir ve onu süs olarak kullanarak çeşitli karışımlar yapabilirsiniz. Canlandırılmış sürümde gönderilen bir düzeltme daha; size daha fazla güç sağlar. Bu yeni güncelleme, tüm vahşileri besledikten sonra bir kurbağa kazanmanıza izin veriyor.

Onları Goblin Kid, Fat Goblin, Vegan Goblin, Short Goblin ve bir süre sonra vahşi patron için talepte besleyin. O zaman kurbağayı vahşilerin başından talep etme seçeneğiniz olurdu.

Wacky Wizards Goblin Köyünde Kullanılacak Karışımlar

Wacky Wizard kombinasyonları, sihirbazınızın gücünü artırır. Kurbağayı aldığınızda bunları kullanabilirsiniz –

kurbağa bacaklarını beslemek için – zürafa ayağı + kurbağa kullanın

sekerken patlamak için bunu kullanın – tehlikeli + kurbağa

kurbağanın dili için – beyin + kurbağa

Son

Makaleyi tamamlamanın ve bu iksirleri yapmak için tüm harika tasarımları incelemenin sonucunda, burada Gamers robux oluşturucunun sahte olduğunu nasıl algıladığına ilişkin genel bakışı gerçekten araştırdığınızdan emin olun. Biralar oyunun merkezi bir parçasıdır. Karşılaştırılabilir süslemelerle kalmanızı öneririz.