Bu makale, Uch Taraftar Tokeni hakkında değer, incelikler ve fon sağlayıcı verileri gibi verileri vermeye odaklanmaktadır.

Club Universidad de Chile’nin büyük bir hayranı olduğunuz doğru mu? Seçici erişimi ve bu kulübün seçimlerine oy hakkı verilmesini takdir etmek ister misiniz? Cevabınız gerçekten ise, bugün Uch Fan Token’ı tartışacağımız için sizin için ideal cevabı bulduk, yukarıdaki avantajlardan ve daha fazlasından yararlanabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nden veya başka bir ülkeden taraftarlar, paralarına kaynak koyarak bir numaralı kulüplerine yardım etmekten çekinmeyebilirler.

Önce temel verilerle başlamamıza izin verin!

Universidad de Chile taraftar jetonu nedir?

Uch futbol kulübü, $UCH adında bir dijital para gönderdi. Bunu, taraftarların kulübe daha yakın hissetmelerini ve Juventus, FC Barcelona ve PSG gibi dünya çapındaki futbol kulüplerine taraftar tokenlerini göndermelerini sağlamakla tanıştırdılar. Socios.com adlı çok yönlü bir uygulama ile uyumlu hale geldiler. Uch Taraftar Token’ın yardımıyla taraftarlar kulüple daha iyi işbirliği yapabilir, içeriğe seçici erişim sağlayabilir, kulüp seçimlerini etkileyebilir, kulüp çalışmalarını kısıtlamada oy kullanabilir, seçkin ilerlemeler elde edebilir, VIP tazminatları kazanabilir ve dünya genelinde Amerika Birleşik Devletleri’nden çok sayıda farklı taraftarla ilişki kurabilir. .

Maliyet ve Piyasa Değeri İstatistikleri:

Güncel Fiyat: $8.26

24 saatin en düşük seviyesi: 1,79$

24 saatin en yükseği: 153,54$

24 saatlik değişim hacmi: 1.550,831$

24 saatin en düşük seviyesinden oran artışı: %342,90

Canlı Piyasa Değeri: 3.098.641 $

Rütbe: #1504

Tamamen zayıflamış piyasa değeri: 41.301.851 $

$UCH’nin maliyeti istikrarsızdır, ancak çoğunlukla dikey bir model ve finansal destekçilerden iyi bir tepki gördü; akabinde çoğu aşamada bu dijital parayla ilgili umut verici bir değer beklentisi var.

Uch Taraftar Token: Kurucu incelikler!

Universidad de Chile, Chiliz ($ CHZ: Binance) organizasyonuyla 30 Kasım 2020’de $UCH Token’ı kurdu. Universidad de Chile, Şili ve Güney Amerika’daki ünlü kulüplerden biri olarak görülüyor.

Bunların dışında Socios.com suç ortakları Atletico de Madrid, Juventus, Team Heretics, FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, AS Roma, İstanbul Başakşehir, Apollon Limassol, BSC Young Boys, espor dernekleri, OG, Team Alliance, Sint-Truidense’dir. VV ve Navi.

Nasıl satın alınır?

Socios.com’un nakit parası olan Chiliz veya $CHZ adlı bir dijital para satın almanız gerekiyor. Uch Taraftar Token’ı Chiliz.com’dan veya Socios.com taşınabilir uygulamasında ücret veya Vizeler, cüzdanlar, banka transferi, IMPS Transferi vb. gibi tercih ettiğiniz taksit tekniğini ayarlayarak satın alabilirsiniz.

Ardından, bu noktada, temelde gelişmiş bir kaynak olan $UCH’yi satın almak için bu parayı kullanacaksınız. Uch Token, kulüple ilgili toplu seçimler üzerinde size bir miktar etki sağlayacaktır.

Aynı şekilde bu kripto paraları kendi aranızda takas edebilir ve ayrıca farklı oyun kulüplerinden temin edebilirsiniz.

Her kulübün değiş tokuş ve oy kullanma döngülerinin her biri, sosyos uygulamasında gerçekleşir.

SSS:

S1. Uch Taraftar Tokeni ile kim ilgilenir?

A1. Ayrıca Club Universidad de Chile’nin baş amiri olan Ignacio Asenjo.

S3. Chiliz parasını nereden satın alabilirsin?

A3. http://chiliz.com/Socios.com’un uygulama içi parasını satın almak için yetkili sitedir.

2021’in En İyi Kripto Para Birimi hakkında düşünmeniz gerektiğini varsayarsak, buraya tıklayın.

Son:

Son kararımız, yukarıda belirtilen avantajlardan yararlanmanız gerektiğini ve onlar için bazı zorluklarla karşılaşacağınızı varsayarak, kaynakları bu kriptografik paraya koyabilirsiniz. Uch Taraftar Tokeni için kabul edilebilir değer tahminleri olmasına rağmen, bu tahmin edilemez bir nakittir ve genellikle kulübün sergisine dayanır. Lütfen bu konudaki görüşlerinizi açıklamalarda sunun.