Roblox Pet Simulator X Codes {Temmuz} Robux Kodlarını Ücretsiz Alın!

Roblox Pet Simulator X, iyi bilinen Pet Simulator serisinin en yeni geliştirmesidir! Bu oyun onların yumurta satın almak için madeni para ve değerli taşlar toplamasını sağlayacak, daha sonra efsanevi canavarlar veya tek boynuzlu atlar gibi inanılmaz evcil hayvanlar elde etmek için kuluçkaya yatabileceksiniz! araştırılacak bölgeler, keşfedilecek yumurtalar, ortaya çıkarılacak gizem olacak ve aslında farklı oyuncularla evcil hayvan alışverişi yapmak isteyeceksiniz! Kopya evcil hayvanlarınız varsa, onları birleştirebilir veya yenilerini almak için kullanabilirsiniz!

Kişinizi ve evcil hayvanlarınızı yeniden tasarlamak için Pet Simulator X kodlarımızdaki değerli taş ödüllerini kullanabilirsiniz!

Tüm Pet Simulator X Kodları:

Super25k – 5.000 Elmas için kodu kullanın (YENİ)

Teslimat – 1.000 Elmas için kodu kullanın

Ücretsiz Evcil Hayvan için BÜYÜK Oyunlar Grubuna Katılın!

Sıradaki kod 50K Beğeni’de!

Evcil Hayvan Simülatörü X SSS

Pet Simulator X’te kodlar nasıl kullanılır?

Sadece Pet Simulator X’e girmeli ve evcil hayvan yakalamaya basmalısınız. Ekranın alt kısmında STAR sembolüne tıklayın ve Exclusive Shop menüsünün alt kısmına bakın. Kullan düğmesine basın, listemizdeki kodlardan birini çoğaltın ve kutuya yapıştırın. Enter tuşuna basın ve ücretsiz ödülünüzü kabul edeceksiniz!

Pet Simulator X için nasıl daha fazla kod alabilirim?

Daha fazla kod keşfetmek için oyunun tasarımcısı olan BIG Games’i Twitter’da takip etmeye çalışın. Aksi takdirde, bu wiki’yi en son kodların tamamıyla yenileyeceğiz, bu yüzden sayfayı yer imlerine eklemeyi deneyin!

Elmasları nasıl yönetebilirim?

Değerli taşları çok çeşitli şeyler için kullanabilirsiniz, örneğin, bir evcil hayvanı parlak yapmak için bahis yapmak, karakter ve evcil hayvan koşu hızını artırmak, evcil hayvan hasarını artırmak, mücevher oranı düşüşlerini yükseltmek ve evcil hayvan stokunuzu artırmak. Aynı şekilde evcil hayvanlarınızı iç içe geçirmek, onları gökkuşağına çevirmek ve şaşırtıcı bir kasa açmak var!

Orb nedir?

Daireler, bozuk para yığınlarına, kasalara, hediyelere ve kutulara saldırmaktan elde edebileceğiniz herhangi bir şey olduğu izlenimini veriyor. Onlar Elmas ve Madeni Paraların karışımıdır.

Nasıl daha fazla Elmas alırdım?

Daha fazla Elmas elde etmek için evcil hayvanınızı yerdeki yığınlara saldırmaya göndermelisiniz. Daha sonraki aşamalarda daha sık ortaya çıkarak ateş ederler. Aynı şekilde, kişiliğinizi yükselterek ve başarıları tamamlayarak da onları elde edebilirsiniz! Çoğu başarı, örneğin kutular, hediyeler, kasalar ve kasalar gibi çeşitli öğeleri kırmayı içerir. Evcil hayvanlarınızla hangi şeylere saldırdığınızı değiştirmeye çalışın!

Çifte bir hedeften sonra evcil hayvanlarımın tamamını nasıl gönderirim?

Oyunda, çeşitli vesilelerle tıklamak yerine, tek bir hedeften sonra hazırladığınız petlerin tamamını göndermenize izin veren kolay bir rota var. Yeniden düzenlenmiş tıklamak yerine, bir kez tıklayın ve kısaca basılı tutun ve bırakın. Bu, hedefin ardından evcil hayvanlarınızın tamamını gönderecek!

Oyun açıklaması

Pet Simulator X, çok sayıda yeni vurgu ve evcil hayvanla Pet Simulator Serisindeki sınıfının en iyisi oyunudur!

Yumurta satın almak için madeni para ve mücevher toplayın!

Bir Ejderha veya Tek Boynuzlu At gibi inanılmaz evcil hayvanları ortaya çıkarın!

Yeni bölgeler açın ve araştırın, üstü kapalı yumurtaları ve içeriden öğrenilen gerçekleri keşfedin!

En iyisine dönüşmek için farklı oyuncularla evcil hayvan toplayın ve değiştirin!

Evcil hayvanları elden geçirin veya yenilerini almak için onları birbirine bağlayın!