Ethpad Coin {Ağustos 2021} Fiyat, Grafik ve Nereden Satın Alınır?

Yardımcı, kripto paraya ve madeni paranın işaretleme için kullanıldığı aşamaya ilişkin görüşler paylaşıyor.

Zincirler arası gönderiler, Crypto ticaret merkezinde yeni tipik olarak ortaya çıkıyor. Crypto ticaret merkezi, birçok yeni blok zinciri gönderisiyle ilerliyor. Dahası, zincirler arası gönderilere tam izin veren Ethpad adlı başka bir aşama daha gönderildi.

Ethpad, EIP-1559 tarafından motivasyonla planlanmıştır ve IDO işbirliği, işaretleme ve satış ile birleştirilen ayırt edici deflasyon tetikleyicileri içermeyi iddia etmektedir. Aşamalar arası sevk, sonuca yerleştirilmiş bir işaretleme çerçevesi ve zincirler arası Köprü ile basit likidite öldüren YİD korumasına izin verir.

Ethpad Coin adlı yerel jetonu kullanıyor ve Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye’de çok sayıda sahibi var.

Ethpad Simgesi nedir?

Ethpad, EIP-1559’dan gelen motivasyonla planlanan ana deflasyonist ve merkezi olmayan IDO aşamasıdır. Aşama, deflasyonist bileşenleri ETH tokenomiklerine taşımayı planlayan Ethereum tarafından destekleniyor.

Bu bakış açıları ışığında tasarımcı, deflasyonist çerçeveyi Ethpad’in yapısına dahil etti. Tüketimler, markalama, satış ve IDO faizi için özelleştirilecek ve uzun vadede her türlü arzda tutarlı bir düşüş garanti edilecek.

Sahne, Ethpad Coin adlı yerel jetonu kullanır ve ETHPAD ticker görüntüsü ile işaretleme ve değiş tokuş için erişilebilir.

Ethpad’in Kurucusu Kimdir?

Ethpad sahnesinin arkasındaki grup BlueZilla. BlueZilla, BSCPad için muazzam başarılar getirmesiyle tanınan tasarımcılar grubudur. Ethpad Platformunun geliştirilmesinin arkasındaki gruptur. Ancak yerel tokenin CEO’sunun veya organizatörünün kim olduğu net değil.

Tokenin 700’den fazla tutucu adresine sahip olduğu ve bugüne kadar 808 değişim kaydettiği açıktır.

Ethpad Coin Piyasa Değeri, Arz ve Canlı Fiyat

Canlı bilgi, yazının oluşturulduğu saatte madalyonun canlı maliyetinin 0.090627 $ olduğunu gösterir. Son 24 saatteki değer örüntüsünde herhangi bir ihtimal görülmemektedir. Madeni para, son 24 saat içinde 11 151 011$ ile en kayda değer değişim hacmine sahip. Son 24 saat içinde desende herhangi bir ilerleme kaydetmedi.

Madeni para, canlı piyasa değerine bağlı olarak # 2608’de konumlandırılmıştır. Her halükarda, canlı piyasa değeri ile ilgili herhangi bir bilgi bulunamadı. Yine de, kripto paranın tamamen zayıflamış piyasa değeri 90 626 829,90 dolar.

Maksimum tedarik için erişilebilir toplam 1 000 000 Ethpad Coin vardır ve mutlak tedarik için erişilebilir hiçbir bilgi yoktur.

Ethpad Tokeni Nasıl Satın Alınır?

Güvenilir bir gelişmiş cüzdan ile indirin ve oturum açın ve onu PanCakeSwap’a bağlayın

Cüzdanınıza varlık ekleyin ve bunları ticarete taşıyın

0x8dB1D28Ee0d822367aF8d220C0dc7cB6fe9DC442 sözleşme adresini kullanarak sembolik olanı takip edin

Satın almanız gereken jeton miktarını girin

Toplamı Ethpad ile takas edin ve Swap’a geçin

Ethpad Coin’i aldığınızda, cüzdanınıza taşıyın ve döngüyü tamamlayın.

Son

Ethpad, deflasyonist sistemi iyileştirmeyi amaçlayan çapraz zincir aşamasıdır. Aşama, EIP-1559 olarak yaratılmıştır ve işaretleme, satış ve IDO yatırımına bağlı farklı deflasyonist tetikleyicileri içerir.

Ethpad Coin, sahnenin yerel rozetidir ve PanCakeSwap V2’de takas için erişilebilir. Bu nedenle, İDO işbirliği için gerekli olun ve daha sonra fayda sağlamak için madeni parayı satın alın. Her durumda, katkıda bulunmadan önce 2021’de Cryptocurrency’in nihai kaderini kontrol etmeyi garanti edin.