BSC Token IO | 2021 | Madeni Para Fiyatını, Tablosunu Öğrenelim ve Satın Alalım!

Sahiplerine değiş tokuş yapmak için beş aşamadan fazla işbirliği yapan dijital para biriminin inceliklerine bakın. Hızı artırın!

Yerel bir bölge tarafından talep edilen bir kripto jetonu aradığınızı söylemek doğru mudur? Cüzdanınıza böyle bir bozuk para eklemek ister misiniz? Ardından, bu noktada dikkatinizi BSC Token’ın özellikleri ile düzenlemeler yapan mevcut maddeye verin.

Dünya çapında dijital para birimi, nakit para biriktirmek ve fayda sağlamak için iyi bilinen bir aşama haline geldi. Yine de, zaman zaman, finansal destekçilerin tam veri eksikliği nedeniyle çok sayıda kriptodan akıllıca bir karara varmaya çalışıyor.

Bu şekilde, BSC Token IO’yu araştırmalı ve jetonu cüzdanınıza eklemek için etkileşimi kontrol etmeliyiz.

Jetonla gerçekten neler oluyor?

Finansal destekçiler için seçili bir aşama sunarak getiriyi kullanan bir kripto paradır. Madeni para, Binance Smart Chain Mainnet’teki bir ERC-20 jetonudur. Yerel bölge tarafından talep edilmek, sahiplerin makul bir şekilde katkıda bulunmalarına ve kayıtsız şartsız değiş tokuş yapmalarına izin verir.

Simgenin yazarları

Otorite sitesini değerlendirirken, madalyonun CEO’sunun inceliklerini keşfetmedik. Bununla birlikte, Pancakeswap, Chainlink, TUSD, DODO ve Walnut Finance gibi en iyi madeni para ticareti aşamalarıyla işbirliği yapılmıştır. Sonuç olarak, madeni parayı satmak, satın almak ve değiştirmek için alternatif bir seçenek sunar. Token anlaşmaları Peck Shield, Certik Foundation ve Inspex tarafından denetleniyor.

BSC Token IO – Fiyat Tablosu

Maliyet – 0,00 $

Tüm tedarik – 1000000000 BSC TOKEN

Stok görüntü – BSC TOKEN

Tamamen zayıflamış piyasa değeri – 0,00$

Sahipler – 2421933 adresleri

Piyasa değeri – 2097992 $

Jeton sıralama – ERC-20

Ondalık sayısı – 9

Hareketler – 2421932

Madalyonun canlı maliyeti

Madeni paraya 0,00 ABD dolarından erişilebilir. Toplam 1.000.000.000 jeton arzından 998.987.869’u piyasada makul bir şekilde daire içine alındı. Tersine, şu anda en aşırı hisse senedinin hiçbir inceliğine erişilemiyor.

Nakitinizi BSC Token IO’ya koymak için, makalenin aşağıdaki bölümünde bahsedilen değer beklentisini görmelisiniz.

Simgenin Değer Tahmini

Kripto tahmin aşaması, gelecekteki beklentileri yapmak için belirteç bilgilerini inceledi. Örneğin, sembolik maliyetteki normal gelişme oranı yüzde bir olacaksa, o zaman 2025’in o noktasında madalyonun maliyeti 0,01 dolar olacaktır. Aynı şekilde, madeni paranın gelişme oranı yüzde iki oranında genişletilecek; daha sonra, bu noktada maliyet, mevcut değerle çarpılacaktır.

Yukarıdaki incelemeden, madeni paranın faydalarının, simgesel değerin artış hızına bağlı olacağını söyleyebiliriz.

Jeton nasıl satın alınır?

BSC Token IO’nun erişilebilirliği en iyi kripto alım satım aşamalarında olduğundan, madeni paraya ulaşmak için herhangi biri ziyaret edilebilir.

Güven cüzdanını açın ve canlı maliyetine dikkat etmek için madalyonun sözleşme adresini girin.

İncelikleri gözden geçirdikten sonra, Pancakeswap’a gidin ve ‘para seç’ alternatifini seçin.

Cüzdanınız Pancakeswap ile ilişkiliyse, döngünün tamamlanabileceğinden emin olun.

USDT’yi işlem yapmak için kullanabilirsiniz.

Şu anda inceliklerin her birini doldurun ve parayı eklemek için ticaret yapın.

Bu satırlar boyunca, yukarıda belirtilen yolları izleyerek BSC Token IO’ya ulaşmanız kolay olacaktır. Ayrıca, girişiminizi yapmadan önce BSC TOKEN Profil Özeti’nin inceliklerine sahip olmanızı tavsiye ettik.

Mümkün olduğunca sık Sorulan Sorular

Madeni paranın anlaşma adresi nedir?

0x569b2cf0b745ef7fad04e8ae226251814b3395f9

Sahnenin yetki alanı nedir?

Son

Maddeyi sizlere sunarak, madeni para inceliklerine dikkat etmenizi sağlamaya çalıştık. Yine de hile göstergesi tokene %53 güven puanı vermiştir, bu yüzden hilelerden uzak durmanız için tüm inceliklere tekrar bakmanızı öneririz.

BSC Token IO ile dikkat çekici incelikler elde ettikten sonra, satın almaya istekli olduğunuzu söyleyebilir misiniz? Lütfen görüşlerinizi yorum kutusuna sunun.